P30Max

Recover My Files v3.9. ابزاری حرفه ای برای بازیابی اطلاعات

قطعات کامپیوتری دستگاه های حساسی هستند که با قرار گرفتن در مقابل کوچک ترین خطرات احتمالی سخت افزاری مانند نوسانات برق و یا ضربه آسیب می بینند و و در صورت تعمیر هم دیگر آن بازده اولیه را نخواهند داشت، حال فرض کنید که قطعه سخت افزاری که آسیب ببیند هارد دیسک شما باشد. هارد قسمتی از کامپیوتر می باشد که تمامی اطلاعات شخصی و سیستم عامل بر روی آن قرار دارند. اطلاعات شخصی می تواند هر چیزی مانند عکس ، فیلم ، اطلاعات تجاری ، پروژه های تحقیقاتی یا کاری و ... باشد. حال اگر هارد شما به هر علتی دچار مشکل شود و اطلاعات آن از بین برود چه می کنید؟ یا بر اثر نصب یک برنامه برای پارتیشن بندی به طور اشتباه اطلاعات یک درایو از هارد شما پاک شود ، آن وقت چه؟ 

به همین منظور برنامه های برای بازیابی اطلاعات از دست رفته طراحی شدند تا بروز این چنین مشکلاتی کاربران دارای راه حلی منطقی باشند.

در این مطلب نسخه جدیدی از نرم افزاری مشهور در زمینه بازیابی اطلاعات را برای شما قرار می دهیم.

 

Recover My Files نام مشهورترین نرم افزار در زمینه بازیابی اطلاعات پاک شده از هارد دیسک می باشد. این نرم افزار توسط کمپانی بزرگ GetData ساخته شده است که سالها در زمینه ساخت این نرم افزار سابقه داشته و دارای تجربیا زیادی نسبت به دیگر شرکت ها در موضوع ساخت چنین ابزارهایی می باشند و همین امر موجب شده تا این برنامه در میان کاربران از شهرت بسزایی برخوردار شود. توسط این نرم افزر کاربر قادر خواهد بود تا فایل های پاک شده از هارد دیسک خود را بازگردانی کند بدون اینکه زمان پاک شدهن فایل را ملاک قرار دهد. در این نرم افزار می توان تنها نوع خاصی از فرمت ها و فایل ها را مورد جستجو قرار داد تا تنها فایل های همان فرمت مورد نظر مورد بازیابی قرار گیرد.

 

از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

- توانایی بازگردانی فایل های مختلف پاک شده

- پشتیبانی از فرمت های مختلف و قابلیت بازگردانی آنها

- لیست نمودن تمامی فایل های پاک شده قبل از انجام عملیات بازیابی

- توانایی جستجوی یک فرمت خاص برای بازگردانی فایل ها

- توانایی بایابی فایل هایی که بعد از Error های پارتیشنی از بین می روند

- توانای بازیابی اطلاعات از هارد دیسک ، کارت های حافظه ، دوربین های دیجیتال ، حافظه های جانبی USB و بسیاری دیگر از این قبیل دستگاه ها

 

دانلود با حجم 7.6MB

کرک